Üst bar özel içeriği

Bu İnternet Sitesinin her hangi bir sayfasına girilmesi halinde aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu şartların kabul edilmemesi durumunda İnternet Sitesine girilmemelidir.

  • Web Sitemiz Özel Kariyer Aile Danışmanlık Merkezi’ne aittir, değerli halkımızı, ruh sağlığı profesyonellerini, hekimleri, aile danışmanlarını, medyamızı ve kamuoyunu bilgilendirmeye yöneliktir.
  • Bu sitedeki tüm bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır, uygulanacaktır anlamı taşımaz. Bundan dolayı, bu sitede yer alan bilgileri ve verilen birtakım önerilerini öncelikle kendi doktorunuza veya psikoterapistinize danışmanız gerekmektedir.
  • Bu web sitesindeki bilgiler yalnızca genel bilgileri içerir. Bu web sitesinde okuduğunuz bilgiler sağlık uzmanınızla olan ilişkinizin yerine geçemez. Bu nedenle tıbbi tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Tanı, psikoterapi ve tedavi için daima sağlık uzmanınızla görüşmelisiniz.
  • Tüm gayretlerime rağmen bu Web Sitesindeki bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Bu Web Sitesindeki hiçbir bilgi bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendi spesifik durumunuz konusunda sadece doktorunuzun veya psikoterapistinizin önerilerine güvenmeniz çok önemlidir.
  • Web Sitemizde bulunan bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği veya kullanımı veya güncellenmesi ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.
  • Bu Web Sitesi sizi Internette başka Web Sitelerine bağlayabilir. Bu bağlantıları size kolaylık olması açısından sağlıyor; ancak diğer web sitelerinin hiçbirindeki materyali gözden geçirmiyor, kontrol etmiyor veya izlemiyoruz. Bu web sitelerinin yaptıkları işlerden veya onlarla olan iş ilişkilerinizden sorumlu değiliz.
  • Adana Aile Evlilik Psikoloğu kendi kontrolü dışında kalan üçüncü taraf Web Sitelerinde bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Adana Aile Evlilik Psikoloğu yalnızca kendi standartlarına ve kabili tatbik yasa ve düzenlemelere uyum gösteren üçüncü taraf Web Sitelerine link sağlamaya dikkat etse de, bu üçüncü taraf Web Sitelerinin içeriği Adana Aile Evlilik Psikoloğu’ndan habersiz değiştirilebilir. Bundan dolayı, herhangi bir üçüncü taraf Web Sitesinde yer alan bilgilerden Özel Kariyer Aile Danışmanlık Merkezi sorumlu tutulamaz.
  • Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan yazılar Özel Kariyer Aile Danışmanlık Merkezi’ne ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Özel Kariyer Aile Danışmanlık Merkezi yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
Sayfa başına kaydırma butonu.
× Hemen Randevu Al!