Üst bar özel içeriği

Derya Seydioğlu kimdir ?

1978 Adana doğumlu olan Aile Danışmanı Derya Seydioğlu, ilk orta ve lise öğrenimini Adana’da lisans öğrenimini ise Konya/Selçuk üniversitesinde tamamlamıştır.

Aile Danışmanı Derya Seydioğlu,yüksek lisansını Klinik psikoloji alanında yapmıştır.Meslek yaşamı boyunca farklı illerdeçeşitli kurumlarda Rehber ve psikolojik Danışmanı,eğitim danışmanı olarak hizmet vermiş,eğitimci olarak derslere katılmıştır.Bunun yanında mesleği kapsamında çeşitli kurumlarda eğitimler ve seminerler vermektedir.

Hocamız Adana‘da ,Adana Kariyer Akademi bünyesinde Danışmanlık hizmeti vermekte, aynı zamanda eğitmen ve süpervizörlük yapmaktadır.Bilgilendirme amaçlı Makaleler paylaşmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Derya SEYDİOĞLU, sosyal değişme ve gelişmenin hızlı bir şekilde arttığı, toplumun temel yapıtaşı olan aile kurumunun aile içi ilişki ve iletişiminin zayıfladığı, insanların sosyal çevrelerine ve kendilerine yabacılaştığı, kök aile ve çekirdek aile arasındaki çatışmaların arttığı, çocuk,ergen,genç problemlerinin değişkenler göstererek fazlalaştığı, günümüz koşullarında danışmanlık hizmeti almak isteyen kişilere, en iyi ve en doğru bir şekilde yardımcı olabilmek için, kendisini yenilemek ve geliştirmek adına aşağıda belirtilen resmi eğitimleri tamamlamış ve ilgili ünvanları almıştır.

Derya hocamızdan randevu almak için hemen arayınız.

Telefon: (0322) 234 9 234

Sayfa başına kaydırma butonu.
× Hemen Randevu Al!